Versenyeredmények 2015/2016

Mi fán terem? országos nyelvtan csapatverseny
5.-6. osztály
X. Hollósi Nikoletta, Raikovich Levente, Raikovich Tibor 5.b

 


 


Az Országos Litteratum Angol nyelvi verseny döntőjét május 19-én Budapesten rendezték, melyen a következő eredmények születtek:

5. évfolyamon:

2. László Alíz
9. Major Csaba
14. Raikovich Tibor
17. Hollósi Nikolett
21. Raikovich Levente
23. Zsombor Zoltán

Felkészítő tanáruk: Bárányné Bucsi Ilona

6. évfolyamon:

8. Géczi Kristóf
12. Rudolf Bálint
15. Juhász Balázs
23. Reif Karina
26. Ari Karolina
28. Broszmann Zsófia
29. Sarkadi Dávid

Felkészítő tanáruk: Szentessy Ida

7. évfolyamon:

4. Póta László
5. Bognár Ádám
6. Spuriga Noel
8. Andrási Evelin
11. Seltenreich Zsombor
12. Dósa Gábor
20. Deák Bíborka
23. Simon Boglárka

Felkészítő tanáruk: Szentessy Ida

8. évfolyamon:

12. Csomár Enikő

Felkészítő tanára: Jánossy Adrienn


Világjáró Országos Földrajz Versenyen elért eredmények


7-8. évfolyam


országos I. helyezés:  Bartos Boglárka 7.a
IV. helyezés: Csomár Enikő 8.a
VI. helyezés: Miklósváry Gréta 8.a

5-6. évfolyam


országos I.  helyezés: Hollósi Nikoletta 5.b
II. helyezés: László Alíz 5.b
II. helyezés: Raikovich Levente 5.b
II. helyezés: Raikovich Tibor 5.b
III. helyezés: Kaposvári Gergő  6.a
III. helyezés: Ari Csanád 5.b
IV. helyezés: Zámbó Bence 5.b
V. helyezés: Skarbik Rebeka 6.b
V. helyezés: Benedek Domonkos 6.a
VII. helyezés: Sallai Júlia 6.a
VIII. helyezés: Bartus Balázs 5.b
                               
Felkészítő tanár: Kapornai Lilla

Gratulálunk a kiváló teljesítményhez!


                                                      


 


 


Országos Honismereti Tanulmányi Verseny 5. osztályosok versenye

országos 1./megyei 1. Hollósi Nikoletta 5.b
országos 1./megyei 1. László Aliz Abigél 5.b
országos 11./megyei 4. Zámbó Bence Bendegúz 5.b

Felkészítő: Horváthné Szentléleki Katalin



MOZAIK országos tanulmányi verseny döntőjén elért eredmények

Angol kezdő 5.-6. osztályosok versenye

25. Hollósi Nikoletta 5.b
28. László Aliz Abigél 5.b

Felkészítő: Bárányné Bucsi Ilona

Anyanyelv 5.-6. osztályosok versenye

17. Hollósi Nikoletta 5.b
32. László Aliz Abigél 5.b
63. Zámbó Bence Bendegúz 5.b



Felkészítő: Varga Ágota

Irodalom 5.-6. osztályosok versenye
29. László Aliz Abigél 5.b
63. Zámbó Bence Bendegúz 5.b
78. Raikovich Levente 5.b
94. Zámbó Bence Bendegúz 5.b
98. Raikovich Tibor 5.b

Felkészítő: Varga Ágota

Matematika 1. osztályosok versenye
87. Pergel Kinga 1.a

Matematika 5.-6. osztályosok versenye
23. László Aliz Abigél 5.b
25. Raikovich Levente 5.b
28. Raikovich Tibor 5.b
33. Hollósi Nikoletta 5.b

Felkészítő: Verbulecz Valéria

Számítástechnika 5.-8. osztályosok versenye
                               3. Agod Solt 6.b                                 
27. Hollósi Nikoletta 5.b
90. Horváth Péter 5.b
97. Raikovich Levente 5.b

Felkészítő: Varga Ágota



Természetismeret 5.-6. osztályosok versenye
22. László Aliz Abigél 5.b
39. Zámbó Bence Bendegúz 5.b
62. Hollósi Nikoletta 5.b

68. Agod Solt 6.b
69. Havas Anna 6.a
97. Fekete Flóra 6.a
98. Raikovich Levente 5.b

Felkészítő: Kapornai Lilla

Földrajz 7.-8. osztályosok versenye
24. Kerek Laura 8.a
24. Keszthelyi Kata 8.a

Felkészítő: Kapornai Lilla

Történelem 5.-6. osztályosok versenye

23. Reif Karina 6.c
61. László Aliz Abigél 5.b
64. Hollósi Nikoletta 5.b

Felkészítő: Fazekas-Kálmán Mónika


Pest megyei komplex angol verseny eredményei

 


Iskolai történelmi vetélkedő
2016. május 2.

20 csapat részvételével kezdődött az idei történelem vetélkedő első fordulója, majd a döntőben 10 csapat mérte össze az erejét. Rendkívül felkészülten érkeztek a tanulók, nagyon jó hangulatú versengés volt, melynek témája a nándorfehérvári diadal és a mohácsi csata volt. Mindkét esemény évfordulója adta a május 3-án megrendezett rendezvényünk anyagát.
1. helyezést ért el a 6.a osztályból, Balogh Eszter, Borda Boróka és Lutter Zsófia csapata (felkészítő tanáruk: Bárányné Bucsi Ilona)
2. helyezés: a 8.a osztályból Budavári Júlia, Havasi Kristóf és Mihály Barnabás (felkészítő tanáruk: Mihály Gyuláné)
3. helyezés: az 5.a osztályból Cservid Sára, Gyuris Elizabet és Veres Franciska (felkészítő tanáruk: Fazekas-Kálmán Mónika)
4. helyezés: a 7.b osztályból Andrási Evelin, Deák Bíborka, Simon Boglárka (felkészítő tanáruk: Hoványné Martikán Erika), valamint Jász-Tóth Patrik, Nagy Loretta És Reif Karina (felkészítő tanáruk: Fazekas-Kálmán Mónika)
Sok szeretettel gratulálunk a résztvevő csapatoknak valamint felkészítő tanáraiknak!

                                                 Hoványné Martikán Erika
                                                   munkaközösség vezető

I. Zseb
Lutter Zsófia, Borda Boróka, Balogh Eszter



II. Portyázó Akindzsik
Mihály Barnabás, Budavári Júlia, Havasi Kristóf



III. Hunyadi Hollók
Gyuris Elizabet, Cservid Sára, Veres Franciska

 


A 2015/16-os Boronkay  területi  5 fordulós Levelező Matematika Versenyen   elért eredmények:

III. helyezett Raikovich Levente 5.b
7.  Lutter Zsófia 6.a
11. helyezés  Agod Solt  6.b
13. helyezés  Raikovich Tibor 5.b
16. helyezés  Borda Boróka 6.a
Felkészítő tanáruk: Verbulecz Valéria


a 2.e részvételéért



Boronkay György területi informatika verseny 5-7. osztály

II. Agod Solt



Mozaik országos levelezési verseny

III. Agod Solt



Április 24-én Budapesten, a Műszaki Egyetemen rendezték a London Bridge Országos angol nyelvi verseny döntőjét, évfolyamonként kb. 100 versenyzővel. Iskolánkból 8 fő jutott a döntőbe, akik szép eredménnyel öregbítették iskolánk hírnevét.
A legjobb teljesítményt a 6. évfolyamon Agod Solt érte el, aki 3. helyezett lett, míg osztálytársa Géczi Kristóf 6. lett.
Felkészítő tanáruk Szentessy Ida.
Az 5. évfolyamon László Alíz 7. lett. Felkészítő tanára: Bárányné Bucsi Ilona
A 7. évfolyamon Andrási Evelin 8., Nógrádi Edina 9. és Spuriga Noel 11. lett. Felkészítő tanáruk Szentessy Ida.
Gratulálunk az eredményekhez!



KENGURU Országos Matematikaversenyen
Pest Megyei VI. helyezés:(országos 86.) ált. iskola 8. évfolyamon: Szöllősi Bálint
Felkészítő tanár: Fritz Mária


Orchidea-Pangea Országos Tehetségkutató Matematika Versenyen
a II. fordulóba, évfolyamonként az országos szinten 100 legjobban teljesítő diák jutott  tovább.
A verseny II. fordulója 2016. április 2. szombaton volt.
Diákjaink közül kiemelkedő eredményt ért el korosztályában 6000 versenyző közt az
országos  21. helyezésével   Agod Solt 6.b, valamint
a 36. helyezésével   Borda Boróka 6.a osztályos tanulók.
Eredményükhöz szívből gratulálunk!
Gratulálunk a további versenyzőknek is a helytállásért!

72. helyezés Kotschy Márton 6.a
Felkészítő tanár: Verbulecz Valéria


Területi kerékpáros verseny
2016. április 14.
Dunakeszi Rendőrkapitányság

II. Várhelyi Máté 4.a
III. Bodrogi Levente 4.a


Alsó tagozatos szavaló verseny, 1. évfolyam
2016. április 14.

Kiemelkedő sikerrel szerepelt:
Algács Erika 1.a
Annus Kitti 1.a
Barta Levente 1.b
Pasquali Anna 1.b
Pintér Boglárka 1.a
Takács Anna 1.a
Tréznik Vivien 1.c
Végh Vivien 1.d

Nagy sikerrel szerepelt:
Gärtner Anna 1.b
Marton Léna 1.c
Ónodi Marcell 1.b
Sári Vivien 1.a
Waltner Dominik 1.d


Alsó tagozatos szavaló verseny, 3-4. évfolyam
2016. április 13.

I. Balku Borbála 3.b
Bihari Zsófia 3.c
Tikász Emma 4.a

II. Agócs Lili 4.a
Rácz Bernát 3.a
Szabó Szofi 3.b

III. Agod Villő 3.b
Barta Benedek 3.b
Sallai Borisz 3.a

IV. Himmelreich Hanna 3.a
Molnár Eszter virág 3.a
Szalai Petra 3.d


Alsó tagozatos szavaló verseny, 2. évfolyam
2016. április 11.
 

1. helyezett:       Kirov-Nagy Ábel 2. c
                              Jancsó Anna 2. b

 
2. helyezett:       Patyus Patrik 2. c
                              Feró Henriett 2. e
                              Kovács Nikolett 2. e

 3. helyezett:       Puk Villő 2. e
                              Cseszlai Eszter 2. d
                              Popovics László 2. c
                              Grünblatt Eszter 2. a
                              Kiss Botond 2. a
                              Takács Kata 2. b

 Különdíj:              Farkas Rebeka 2. e


Borda Boróka, Tornyos Lilla, Lengyel Anna, Sallai Júlia 6.a


2016. április 8-án a Fóti Garay János Általános Iskola szervezésében iskolánk tanulói versmondó versenyen vettek részt József Attila születésének 111. évfordulója alkalmából.
Komoly sikerről számolhatunk be, mert mind a négy nevezett versenyzőnk díjazott lett.
2. helyezést ért el:
Lengyel Anna (6.a) Felkészítő tanára: Hoványné Martikán Erika
Jobbágy Dániel (8.b) Felkészítő tanára: Hoványné Martikán Erika
3. helyezést ért el:
Balogh Lilla (6.a) Felkészítő tanára: Hoványné Martikán Erika
Miklósváry Gréta (8.a) Felkészítő tanára: Kertészné Hidvégi Zsuzsanna
Fent említett tanulók már az őszi Gérecz Attila vers- és prózamondó versenyen is eredményesen szerepeltek.
Büszkék vagyunk az előadóművészet terén tehetséges tanítványainkra!
                                                                      Hoványné Martikán Erika
                                                                      humán munkaközösség-vezető


KENGURU Országos Matematikaverseny

Megyei VI. helyezés:
Szöllősi Bálint 8.a

Felkészítő tanár: Fritz Mária


Az Orchidea-Pangea Tehetségkutató Matematika Verseny
megyei fordulóján elért eredmény alapján
4 tanulónk bejutott az országos döntőbe.

Az országos döntő április 2.-án de. 10-11 óra között lesz Bp.-en.
Megyei helyezéseik: 1306 résztvevő tanuló közül

Agod Solt 6.b  III. helyezés
Ez eddig  16. hely /6000 versenyző között  a 6. évfolyamban Magyarországon/
Borda Boróka 6. a VI. helyezés
Kaposvári Gergő 6. a VI. helyezés
Kotschy Márton 6. c VI. helyezés
Ezek eddig, 27. helyezések /6000 versenyző között a 6. évfolyamban Magyarországon/

Felkészítő tanáruk: Verbulecz Valéria tanárnő



Kőrösi területi matematikaverseny
2016. március 9.
Dunakeszi, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

3. osztály
VIII. Szegedi Bence 3.b
X. Sallai Borisz 3.a

4. osztály
I. Varga Barnabás 4.b
XII. Tikász Emma 4.a



5. osztály
VII. Horváth Botond 5.c
IX. Raikovich Tibor 5.b
X. Dömötör Zente 5.c

6. osztály
III. Agod Solt 6.b
XV. Borda Boróka 6.a

7. osztály
XIV. Migléczi Gergő 7.b
XVI. Pribék Ádám 7.a

8. osztály
V. Csomár Enikő 8.a
VI. Szabó Zoltán 8.b



Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei szintű eredmények:

IX. hely  DIJAZOTT    Preininger-Hortobágyi Ádám     2.b     89 pont      Száváné S. Katalin 
52. hely                       Varga Barnabás                              4.b     85 pont      Tóth András  
61. hely                       Leskó Hanna                                   2.b     71 pont      Száváné S. Katalin 
66. hely                       Sallai Borisz Balázs                         3.a     83 pont      Maracskóné Sz. Margit 
84. hely                      Tikász Emma                                    4.a     80 pont      Gombásné Kőbl Ágnes  



K&H Vigyázz, Kész, Pénz!
Országos pénzügyi vetélkedő 2015-16. tanévben
Budapest és Pest megyei fordulóban
az 1.-10. helyen végzett csapataink.

IX . helyezett  3. b  csapata  36 pont                              felkészítő tanár: Cs. Kis Gabriella        
IX. helyezett   3. b  Okoskák   36 pont                            felkészítő tanár: Cs. Kis Gabrilella     
X. helyezett 5.b  Gamer    58,5 pont                               felkészítő tanár:  Forgó Emőke Rita    
VI. helyezett 7. a Kamatlábacskák : Bartus Boglárka 7.a  Mihalek Balázs 7.a 57,5 pont             felkészítő tanár: Kirsch Ferenc Lászlóné 
VIII. helyezett 8. b Arany Forint   :  Szebényi Márton, Bőczén Koppány, Jobbágy Dániel, Fazekas Márkó 8.b  56,5 pont                  felkészítő tanár: Kirsch Ferenc Lászlóné 
Az országos döntőbe az I- V. helyezett csapat jutott be.

 


Angol nyelvi Országismereti verseny

2016. március 7-én az 5-6. osztályos korosztály számára a Dunakeszi Szent István Általános Iskolában angol nyelvi Országismereti versenyt rendeztek. Iskolánk 2 csapattal szerepelt és 14 csapat közül I. és II. helyezést értünk el.

A győztes csapat:
Broszmann Zsófi 6.b, Reif Karina 6.c, Bereczki László 6.b, Agod Solt 6.b

II. helyezett csapat:
Ari Karolina 6.b, Gál Nóra 6.b, Juhász Balázs 6.c, Rudolf Bálint 6.c

2016. március 8-án a 7-8. osztályos korosztáy számára rendezték az angol nyelvi csapatversenyt amelyen szintén két csapattal versenyeztünk. A szoros versenyben 12 csapat közül a II. és III. helyezést értük el.

II. helyezett csapat:
Nógrádi Edina 7.b, Végh Zsófia 7.b, Migléczi Gergő 7.b, Ádám Dániel 7.b

III. helyezett csapat:
Andrási Evelin 7.b, Spuriga Noel 7.b, Seltenreich Zsombor 7.b, Dósa Gábor 7.b

Valamennyi csapat felkészítő tanára: Szentessy Ida


 A 2015-16-os Kárpát-medencei Erzsébet-vetélkedőn idén is részt vett a Dunakeszi Bárdos Lajos Általános  Iskola az Őshaza csapata. 


Tagjai: Szebényi Márton 8.b
              Bőczén Koppány 8.b
               Mihalek Balázs 7.a / tartalék versenyző: Jobbágy Dániel 8.b / tanulók.
A 2 hónapos kitartó és pontos munkájukat jellemzi, hogy az élmezőny csapatai között végeztek a több mint 1000 csapat közül. A maximális 200 pontból 175 pontot értetek el.
Ezzel a pontszámmal a csapat a 46. helyen végzett.
A négy internetes feladatsor kitöltése komoly, elismerésre méltó teljesítmény volt kultúráról, történelemről, tájról, anyanyelvről. A hazánkról olvasottak megerősítették  az össze- és idetartozás sorsformáló érzését.
„Jóra használjátok az időt” – Szent Pál intelmét ezek a tanulók bizonyosan ezután is megfogadják és példát mutatnak az iskolánk többi tanulóinak is.
Köszönjük a kitartó kutatómunkát, és gratulálunk az elért eredményhez!

A tantestület nevében: Kirsch Ferenc Lászlóné felkészítő tanár


Énekverseny nem tagozatos tanulóknak
2016. január 26.

I. évfolyam:
1. Gärtner Anna 1. b
2. Barta Levente 1. b
2. Madarász Panna 1.c
3. Fodor Fanni 1.b
3. Marton Léna 1.c
Különdíj: Kiss-Stefán Arina 1.c

II. évfolyam
1. Takács Kata 2.b
2. Mihály Borbála 2.b
2. Cseszlai Eszter 2.d
3. Gáspár Norbert 2.c
3. Markovics Fanni 2.d
3. Török Panna 2.e
Különdíj: Preininger-Hortobágyi Ádám 2.b

III-IV. évfolyam:
1. Balku Borbála 3.b
1. Barta Benedek 3.b
2. Végh György 3. b
2. Szalai Petra 3.d
3. Gärtner Dalma 3. b
3. Szalai Kristóf 4.c


Népdaléneklési verseny
2016. január 25.

1-2.osztály:
I.  Abos Péter 2.a
    Radics Nóra 2.a
II. Engelhardt Andor 1.a
III. Tikász Álmos 2.a
IV. Agócs Gergely 2.a

3-4.osztály:
I.  Himmelreich Hanna 3.a
    Agócs Lili 4.a
II. Vass Lívia 4.a
III. Steszkó Lili 3.a
    Tikász Emma 4.a
    Veszely Mária 4.a


Farkas Ferenc Zenei Vetélkedő (Farkas Ferenc születésének 110. évfordulója alkalmából) - Farkas Ferenc AMI
2015. december 14.

I. helyezés: Rózsavölgyi Csenge 5.a, Havas Anna 6.a, Lutter Zsófia 6.a


Radnóti Miklós területi matematikaverseny
2015. december 8.

5. osztály
II. Dömötör Zente 5.c
V. Raikovich Tibor 5.b
X. Horváth Botond 5.c

6. osztály
III. Agod Solt 6.b
XI. Lutter Zsófia 6.a

7. osztály
VI. Pribék Ádám 7.a
VIII. Gulyás Csongor 7.c

8. osztály
I. Csomár Enikő 8.a
XIII. Szebényi Márton 8.b
XV. Szabó Zoltán 8.b


Történelemvizsga iskolánkban

Minden évfolyamon lezárultak a történelem alapvizsgák, melyeket sok munka és alapos készülés előz meg minden évben a 6., 7. és 8. évfolyamon, hiszen egy egész tanév anyagát öleli fel a számonkérés.

Örömmel tapasztaljuk, hogy tanítványaink többsége igen komolyan veszi a készülést, ennek megfelelően az osztályátlagok is megelégedésünkre szolgálnak.
A feladatlap kitöltéséért két piros jegyes osztályzatot kap mindenki, és különösen szép eredménynek számít, ha valakinek két ötössel zárul a vizsgája.

A 6.a osztályban (4 fő): Kaposvári Gergő, Kiss-Bartha Nimród, Lutter Zsófia és Tóth Zsófia
A 6. b osztályban (2 fő): Broszmann Zsófia és Géczi Kristóf
A 6. c osztályban (4 fő): Nagy Loretta, Reif Karina, Sarkadi Dávid és Tóth Sámuel
A 7.a osztályban (1 fő): Szegedi Dorka
A 7.b osztályban (8 fő): Andrási Evelin, Dósa Gábor, Kálmán Balázs, Migléczi Gergő, Nógrádi Edina, Póta László, Simon Boglárka és Spuriga Noel
A 7. c osztályban: -
A 8.a osztályban (17 fő): Agócs Dávid, Balogh Zsófia, Budavári Júlia, Dudás Zsófia, Göblyös Anna, Havasi Kristóf, Horváth Gergő, Horváth Tamás, Kaposvári Petra, Kerek Laura, Keszthelyi Kata, Kovács Dzsenifer, Kőrösi Virág, Kurta Illés, Mihály Barnabás, Miklósváry Gréta és Móczár Anna
A 8. b osztályban (5 fő): Bárdy Noémi, Jobbágy Dániel, Nagy Lili, Mándics Krisztián és Szabó Zoltán

Minden kedves kollégámnak és a tanítványaiknak szeretettel gratulálok ezekhez a csodálatos eredményekhez.

Hoványné Martikán Erika humán munkaközösség vezető


Gérecz Attila területi vers- és prózamondó verseny

Próza kategóriában: Sallai Júlia 6.a 3. helyezés, Deák Bíborka 7.b különdíj
Vers kategóriában: Jobbágy Dániel 8.b 3. helyezés

Felkészítő tanáruk: Hoványné Martikán Erika


 Kiselőadók versenye
November 25-én rendeztük a természettudományokból az iskolai fordulót.

5-6. évfolyam
I.  helyezés       Stock Marcell    5.a
II.  helyezés      Ari Csanád          5.b
II.  helyezés      Zámbó Bence    5.b
III.  helyezés      László Alíz          5.b
III.  helyezés      Raikovich Tibor 5.b
III.  helyezés      Preininger-Hortobágyi Gábor   5.b

7-8. évfolyam
I.  helyezés        Agócs Dávid   8.a   
I.  helyezés        Fazekas Márkó  8.b
Felkészítő tanáruk:  Kapornai Lilla
Gratulálunk a diákoknak a színvolas előadásaikhoz.


Iskolai mesemondó délután, 1. évfolyam
2015. november 26.

I. Juhász Petra 1.a
Ónodi Marcell 1.b
Engelhardt Andor 1.a
II. Annus Kitti 1.a
Bohatec Marcell 1.b
Tréznik Vivien 1.c
III. Szekeres Rebeka 1.a
Gärtner Anna 1.b
IV. Márta Zsófia 1.d
Szilágyi Vilmos 1.b

 

 


Rejtvényfejtő verseny idegen nyelven
2015. november 24

Német
5. osztály

I. Dömötör Zente, Horváth Botond
II. Bognár Barnabás

6. osztály
I. Benedek Domonkos, Lengyel András
II. Lutter Zsófia, Nagy Loretta
III. Lengyel Anna, Mester Enikő
IV. Gábor Jázmin, Schubauer Zsanett
V. Balogh Lilla, Lőrincz Vivien

7. osztály
I. Földvári Zsófia, Popovics Nikoletta
II. Márton István, Márton Sándor

8. osztály
I. Dudás Zsófia, Havasi Kristóf
II. Budavári Júlia, Miklósváry Gréta
III. Kepler Dávid, Sárfi Kincső

Angol
5. osztály
I. László Alíz, Raikovich Tibor
II. Berszán Zsuzsa, Tamáska Nikolett

6. osztály
I. Gecse Rebeka, Reif Karina
II. Sallai Júlia, Kaposvári Gergő
III. Torda Panna, Fekete Flóra
IV. Berkes Brigitta, Török Virág
V. Tornyos Lilla, Szenyita Csenge
VI. Pitonya Márk, Fekete Bence

7. osztály
I. Simon Boglárka, Nógrádi Edina
II. Spuriga Noel, Migléczi Gergő
III. Végh Zsófia, Deák Bíborka
IV. Varga Hanna, Chmelik Nóra

8. osztály
I. Szabó Nikoletta, Nagy Lili
II. Szabó Zoltán, Blényesi Ákos
III. Bőczén Koppány, Szebényi Márton
IV. Téglás Bianka, Grósz Zsanett
V. Zsebe Márk, Zajkó Roland
VI. Jaloveczki Tamás
VII. Szilfai Bence, Dancs Bence

 


 Iskolai mesemondó délután, 2. évfolyam
2015. november 24.

I. Kirov-Nagy Ábel 2.c
Kovács Bianka 2.e
Farkas Rebeka 2.e
II. Kiss Botond 2.a
Bartus Emese 2.b
Jancsó Anna 2.b
III. Takács Kata 2.b
Popovics László 2.c
Feró Henriett 2.e
IV. Nagy Zsombor 2.c
Némethy Panna 2.e
Puk Villő 2.e
Hegedüs Johanna 2.b
Cseszlai Eszter 2.d

 

 

 


 Városi Helytörténeti Vetélkedő
Dunakeszi, 2015. november 21.

II. helyezést értek el:
Cservid Sára, Gyuris Elizabeth, Veres Franciska, Lutter Szabolcs

Felkészítő tanár: Kosztolányi Tímea

  

 


Iskolai mesemondó délután, 3-4. évfolyam
2015. november 23.

I. Sallai Borisz 3.a
II. Barta Benedek 3.b
Szabó Szofi 3.b
III. Balku Borbála 3.b
Bihari Zsófia 3.c
Tikász Emma 4.a
IV. Tátrai Kata 3.a
Agod Villő 3.b
Szalai Petra 3.d

 

  


Fénymesék - Meseíró pályázat
2015. október

I. helyezés: Veres Franciska 5.a
Felkészítő tanára: Fazekas-Kálmán Mónika

 


Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály
"Az összedolgozás képessége az egyik legnagyobb érték az életben."

Pest megye

6. évfolyam
4. hely: Őrült tudósok
Horváth Márton, Kaposvári Gergő, Lengyel András, Monoki Milán
Felkészítő tanár: Hoványné Martikán Erika

 



7. évfolyam
6. hely: Tudorok
Bartos Boglárka Szilvia, Harsányi Csanád Gellért, Póczik Hunor, Pribék Ádám
Felkészítő tanár: Altsach Gergely, Kertészné Hidvégi Zsuzsanna

 

 


 

 Bolyai matematika területi/megyei csapatverseny eredményei.

   

 

 


Asztalitenisz
Statisztika őszi évadnyitó ranglista verseny
2015. augusztus 26-28.

III. helyezett:
Volentics Anna

  

 

Találatok: 4862

Akkreditált Kiváló Tehetségpont

Ökoiskola