Versenyeredmények 2017/2018



Mesemondó versenyeredményeink:

1. évfolyam:
Aranyos Liza
Csoszó Mátyás
Kriston Marcell
Mórocz Sára
Tomka Tamás Domnik


2. évfolyam:
I. Mórocz Lilla és Varga Szabolcs
II. Szalay Döniz
III. Nagy Hanga
Balogh Mira
Kiss Ajsa


3. évfolyam:
I. Juhász Petra
II. Laczai Zétény
Szilágyi Vilmos
Madarász Panna
Gyulai Nóra
Sári Vivien
Takács Anna
Snekszer Ádám

4. évfolyam:
I. Kirov-Nagy Ábel
II. Hegedűs Johanna Gréta és Abos Péter
III. Mikulás Réka és Hencz Kristóf Dominik
Különdíj: Kovács Dóra Lili


A tavalyi tanév sikeres nyelvvizsga sorozata folytatódik az idei tanévben is. 
Alig kezdődött el a tanév, máris megszületett az első középfokú komplex nyelvvizsga, melyet Rudolf Bálint 8. c osztályos tanulónk tett le és kapta meg bizonyítványát. 
Bálint iskolánk angol tagozatos csoportjában tanulja a nyelvet, tanára Szentessy Ida. Korábban több angol nyelvi versenyen is képviselte sikeresen iskolánkat. 

Gratulálunk ehhez a nagyszerű teljesítményhez!





Az Európai Nyelvek Napja alkalmából 2017.09.27-én rendezett keresztrejtvényfejtő verseny eredményei:

 

NÉMET NYELV:

  1. évfolyam:
    1.Loksa Linda, Szalai Petra – 64 pont
    2.Kozics Lili, Zala Katalin – 63 pont

 

  1. évfolyam:
    1.Dankó Míra – 65 pont

 

  1. évfolyam:
    1.Lutter Zsófia, Lőrincz Vivien – 98 pont
    2.Balogh Lilla, Havas Anna – 96 pont

 

ANGOL NYELV

  1. évfolyam:
    1.Rácz Bernát, Sallai Borisz
    2.Mándik Levente, Fridli Balázs
    3.Agod Villő, Gärtner Dalma
    4.Molnár Dóra, Tátrai Kata
    6.Legendi Veronika, Budai Krisztina
    7.Szél Flóra, Balázs Levente
    8.Szilágyi Rebeka, Tokodi Cecília
    9.Sallai Ádám, Petercsák Dániel
    10.Kokas Bettina, Bihari Zsófia
    11.Kozák Rómeó, Oroszki Péter
    12.Szilágyi László

 

  1. évfolyam:
    1.Tóth Sára, Pazdernik Rebeka – 91 pont
    2.Kozma András, Hanti Dávid – 88 pont (rövidebb idő)
    3.Simon Márk, Lovász Máté – 88 pont
    4.Vass Lívia, Veszely Mária – 82 pont
    5.Kálmán Bendce, Gyuricza Jenő – 79 pont
    6.Agócs Lili, Bíró Zsófia – 62 pont
       Tikász Emma, Hirtling Lilla – 62 pont
    7.Boldis Anna, Sinka Ivett – 47 pont
      Juhász Adelina, Csorba Csilla – 47 pont
    8.Miczi Norbert, Kulcsár Bence – 35 pont

 

  1. évfolyam:
    1.Gyuris Elizabet, Rózsavölgyi Csenge – 93 pont (rövidebb idő)
    2.Bartus Balázs, Zsombor Zoltán – 93 pont
    3.Berczi Eszter, Michálek Fruzsina - 89 pont
    4.László Alíz, Hámor Maya – 88 pont
    5.Major Csaba, Nagy Csanád – 85 pont6.
    Füredi Péter, Molnár Roland – 80 pont
    7.Horváth Péter, Macskás Dániel – 74 pont
    8.Lindmayer Bence, Pálcza Zsombor – 59 pont
    9.Hollósi Nikoletta, Loksa Panna – 58 pont
    10.Farkas Krisztián, Szabó Bence – 41 pont
    11.Zámbó Bence – 26 pont
         Fekete Alexandra, Szobota Csenge – 26 pont

 

  1. évfolyam
    1.Keszthelyi Dorottya, Reif Karina – 207 pont
    2.Torda Panna, Vincze Kata – 201 pont
    3.Török Virág, Kotschy Márton – 200 pont
    4.Jász-Tóth Patrik, Jónás Brúnó – 195 pont
    5.Agod Solt – 169 pont
    6.Romhányi Orsolya, Pákozdi Barbara – 164 pont
Találatok: 797

Akkreditált Kiváló Tehetségpont

Ökoiskola