Versenyeredmények 2016/2017

 A fóti Garay János Általános Iskola által 2017. május 11-én rendezett

Garay Gondolkodtató Területi Matematika Versenyen


Sallai Borisz Balázs 4. a osztályos tanuló III. helyezést ért el.
 

Sikeres nyelvvizsgákat tettek tanulóink
 
Sikeres nyelvvizsgák letételével is büszkélkedhetnek tagozatos 8. osztályosaink. Andrási Evelin 89%-os teljesítményével középfokú nyelvvizsgát tett le. Míg 5 tanulónk: Póta László, Seltenreich Zsombor, Ádám Dániel, Dósa Gábor és Migléczi Gergő alapfokú nemzetközi nyelvvizsgán szerepeltek sikeresen. Valamennyien "First Class" (90 % fölötti teljesítmény) eredményt értek el.
 
 Angol nyelvi sikerek

Iskolánk tanulói újabb sikereket értek el a Litteratum Országos Angol nyelvi verseny döntőjén.
A 6. évfolyamból László Alíz 6.b osztályos tanulónk 1. helyezett lett. Felkészítő tanára:  Bárányné Bucsi Ilona.
A 7. évfolyamon Bereczki László 2. helyezést, míg Reif Karina 12., Sarkadi Dávid 15. lett. Valamennyiük felkészítő tanára: Szentessy Ida.

A 8. évfolyamon Andrási Evelin 5., míg Nógrádi Edina 7., Seltenreich Zsombor 9., Bognár Ádám 10. helyezést értek el. Felkészítő tanáruk: Szentessy Ida.

Gratulálunk a nagyon szép eredményekhez!
 

Világjáró
Országos földrajzverseny

1. helyezés László Alíz 6.b
1. helyezés Hollósi Nikoletta 6.b
3. helyezés Raikovich Levente 6.b
4. helyezés Lovász Máté 5.b
6. helyezés Raikovich Tibor 6.b

Felkészítő tanár: Kapornai Lilla
Gratulálok a kiváló eredményekhez!
 
 
 

Területi Elsősegélynyújtó verseny
Magyar Vöröskereszt
 
V. helyezett csapat:
Lutter Zsófia, Tornyos Lilla, Lengyel Anna, Sallai Júlia, Borda Boróka 7.a
 
 

Angol nyelvi Országos eredmények

Szép sikereket értek el tanulóink két országos angol nyelvi döntőn az elmúlt hetekben.
Április 23-án a Budapesti Műszaki Egyetemen rendezték a London Bridge Országos verseny döntőjét, ahol László Alíz 6.b osztályos tanulónk 3. helyen végzett. Felkészítő tanára: Bárányné Bucsi Ilona
Géczi Kristóf 7.b osztályos tanulónk 6. helyezett lett. Felkészítő tanára: Szentessy Ida.

Az MM.Publication által szervezett országos angol nyelvi versenyen is indultak tanulóink, első alkalommal ebben a tanévben. Egy angol nyelvű regényt kellett a résztvevőknek elolvasniuk, majd tudásukról írásbeli versenyen számot adni.
A 7-8. osztályos korosztályban 1088 versenyző indult az országban és 5 tanulónk (Andrási Evelin 8.n, Spuriga Noel 8.b, Kotschy Márton 7.c, Török Virág 7.c, Reif Karina 7.c) bejutott a döntőbe, ahol esszéírás volt a feladat.
Nagy örömünkre Reif Karina I. helyezést ért el, a többi 4 döntős pedig holtversenyben IV. lett. Valamennyiük felkészítő tanára: Szentessy Ida.
 

 Tudásbajnokság megyei döntő

Angol haladó
2. László Aliz Abigél 6.b
Felkészítő: Bárányné Bucsi Ilona

Irodalom
7. Loksa Panna 6.b
Felkészítő: Varga Ágota

Matematika
15. Raikovich Levente 6.b
29. Raikovich Tibor 6.b
Felkészítő: Verbulecz Valéria

Anyanyelv
21. Hollósi Nikoletta 6.b
Felkészítő: Varga Ágota
 
 

Mozaik Országos Tanulmányi Verseny
2017.

Általános műveltség 1-2.
65. helyezés Algács Erik Adrián
Felkészítő: Fábián Katalin

Angol kezdő 5-6.
4. helyezés László Aliz Abigél 6.b
21. helyezés Hollósi Nikoletta 6.b
37. helyezés Berczi Eszter 6.c
Felkészítő tanár: Bárányné Bucsi Ilona

Anyanyelv 5-6.
19. helyezés Hollósi Nikoletta 6.b
33. helyezés László Aliz Abigél 6.b
Felkészítő tanár: Varga Ágota

Földrajz 7-8.
8. helyezés Reif Karina 7.c
15. helyezés Juhász Balázs 7.c
Felkészítő tanár: Kapornai Lilla

Irodalom 5-6.
43. helyezés László Aliz Abigél 6.b
Felkészítő tanár: Varga Ágota

Irodalom 7-8.
26. helyezés Reif Karina 7.c
Felkészítő tanár: Kertészné Hidvégi Zsuzsanna

Matematika 5-6.
33. helyezés Raikovich Tibor 6.b
42. helyezés Raikovich Levente 6.b
49. helyezés Hollósi Nikoletta 6.b
50. helyezés László Aliz Abigél 6.b
73. helyezés Berczi Eszter 6.c
Felkészítő tanár: Verbulecz Valéria

Számítástechnika 5-8.
2. helyezés Agod Solt 7.b
35. helyezés Hollósi Nikoletta 6.b
Felkészítő tanár: Varga Ágota

Természetismeret 5-6.
5. helyezés Berczi Eszter 6.c
7. helyezés László Aliz Abigél 6.b
34. helyezés Zámbó Bence 6.b
41. helyezés Hollósi Nikoletta 6.b
46. helyezés Raikovich Levente 6.b
46. helyezés Raikovich Tibor 6.b
Felkészítő tanár: Kapornai Lilla

Történelem 5-6.
16. helyezés Berczi Eszter 6.c
56. helyezés Hollósi Nikoletta 6.b
56. helyezés László Aliz Abigél 6.b
Felkészítő tanár: Fazekas-Kálmán Mónika

Történelem 7-8.
11. helyezés Reif Karina 7.c
Felkészítő tanár: Fazekas-Kálmán Mónika


Gratulálunk a kiváló eredményekhez!
 
 
 

 

 Boronkay Levelező Informatika verseny döntő
2017. április 18.

Agod Solt 7.b

Az V-VII. évfolyam Informatika versenyének döntőjén I. helyezett,
a VIII. évfolyam Informatika versenyének döntőjén  III. helyezett lett.
Kiváló eredményéhez gratulálunk!
Felkészítő tanára: Varga Ágota


 Boronkay Levelező Matematika Szakkör döntő
2017. április 18.

III. helyezett: Agod Solt 7.b felkészítő tanára: Verbulecz Valéria
V. helyezett: Tikász Emma 5.a felkészítő tanára: Fritz Mária
IV. helyezett: Raikovich Tibor 6.b felkészítő tanára: Verbulecz Valéria
V. helyezett: Raikovich Levente 6.b felkészítő tanára: Verbulecz Valéria
IX. helyezett: Berczi Eszter 6.c felkészítő tanára: Verbulecz Valéria

 

 

Szavalóverseny, 1. évfolyam
Április 10.

I.   Gróza Lili            1.d osztály
II.   Mórocz Lili         1.c osztály
III. Tajti Dániel         1.d osztály
III.  Hidasi Richárd   1.a osztály
IV.  Végh Lilla          1. a osztály
IV.  Varga Szabolcs 1. b osztály
 

 Szavalóverseny, 2. évfolyam
Április 6.

I. Tóth Nóra 2.a
   Takács Anna 2.a
II. Zámbó Milán 2.b
    Szász Cecília 2.a
    Fiesl Gergő 2.c
III. Szilágyi Vilmos 2.b
     Annus Kitti 2.a
     Gyulai Nóra 2.b
IV. Sári Vivien 2.a
    Márta Zsófia 2.d

Különdíj: Fritz Benedek 2.c
 
 

 Pest megyei idegen nyelvi vers- és prózamondó verseny, angol nyelv

IV. hely: Sallai Borisz 4.a
 
Pest megyei idegen nyelvi vers- és prózamondó verseny, német nyelv

III. hely: Kozics Lili 4.a

Szavalóverseny, 3-4. évfolyam
Április 5.

3. évfolyam

I.  Mihály Borbála 3.b
    Farkas Rebeka 3.e
II. Mikulás Réka  3.d
    Takács Kata  3.b
III. Bartus Emese  3.b
     Abos Péter   3.a
     Drajkó Flóra  3.d
 


4. évfolyam

I. Szabó Anna Szofi 4.b
II. Agod Villő 4.b
    Barta Benedek 4.b
III.  Himmelreich Hanna 4.a
      Rácz Bernát  4.a
      Balku Borbála  4.b

 A Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei fordulóján
Sallai Borisz Balázs 4.a 101 ponttal a IX. helyet érte el és díjat vett át.


A Kőrösi Tehetségfejlesztő területi Matematika versenyen, Dunakeszin (2017.március. 23.)
a következő tanulók értek el helyezést.

Agod Solt 7. b I.hely felkészítő tanára: Verbulecz Valéria
Sallai Borisz Balázs 4. a II. hely felkészítő tanára: Maracskóné Szabó Margit
Lovász Máté 5. b III. hely felkészítő tanára: Monokiné Papp Zita

A kiváló eredményhez gratulálunk!
 


 

 Országos LÜK-verseny 2016/17.
Iskolai fordulók

2. évfolyam
I.    Bakos Levente
    2. b    0 hibapont
II.    Katona Dóra
    2. a    2 hibapont
III.    Ocskó Dávid
    2. c    2 hibapont

Tartalék
IV.    Petresevics Hanga 2. a    4 hibapont
V.    Pintér Boglárka    2. a    8 hibapont
VI.    Bohatec Marcell    2. b    9 hibapont

3. évfolyam
I.    Molnár Bátor
    3. c    0 hibapont
II.    Abos Péter
    3. a    0 hibapont
III.    Waltner Vanda
    3. a    0 hibapont

Tartalék
IV.    Mikulás Réka    3. d    0 hibapont
V.    Márta Zsombor    3. c    2 hibapont
VI.    Kozonics Panka    3. e    4 hibapont

4. évfolyam
I.    Palicz-Sziklai Kata
    4. a    4 hibapont
II.    Fridli Balázs
    4. d    4 hibapont
III.    Szilágyi Rebeka
    4. a    5 hibapont

Tartalék
IV.    Mendik Levente    4. d    6 hibapont
V.    Zala Katalin    4. a    8 hibapont
VI.    Varga Lilla    4. b    14 hibapont

 Országos LÜK-bajnokság 2016/17. tanév
Osztályfordulók:

2. évfolyam

 

I.

II.

III.

Tartalék

2. a

Pintér Boglárka

Pergel Kinga

Katona Dóra

Petresevics Hanga, Szász Cecília, Annus Kitti

 

2. b

Bakos Levente

Szilágyi Vilmos

Bohatec Marcell

Dési Dávid, Dóka Márk, Barta Levente

 

2. c

Madarász Panna

Ocskó Dávid

Bencze Brúnó

Szabó Zoltán, Pelei Benedek, Kis-Stefán Arina

 

2. d

Márta Zsófia

Tóth Milán

Somogyi Nimród

Czene Barnabás, Szarka Jázmin, Laczai Zétény

 

3. évfolyam

 

I.

II.

III.

Tartalék

3. a

Agócs Gergely

Waltner Vanda

Abos Péter

Bálint Gergely, Borda Bánk, Kiss Botond

 

3. b

Jancsó Anna

Bartus Emese

Hegedűs Johanna

Mihály Borbála, Demeter Zsófia

 

3. c

Molnár Bátor

Patyus Patrik

Márta Zsombor

Király Csilla, Miklós Anna, Fartely Zoltán

 

3. d

Drajkó flóra

Zsombor Péter

Mikulás Réka

Beleznay Lili, Bencze Milán,

Újlaki Armand

 

3. e

Kozonics Panka

Megyes Benjamin

Farkas Rebeka

Kovács Bianka, Urbán Bianka, Bognár Bálint

 

4. évfolyam

 

I.

II.

III.

Tartalék

4. a

Zala Katalin

Palicz-Sziklai Kata

Szilágyi Rebeka

Tátrai Kata, Molnár Dóra, Pócszik Boglárka

 

4. b

Balku Borbála

Varga Lilla

Gärtner Dalma

Petercsák Dániel, Serfőző Simon,

Stolcz Regina

 

4. c

Jász Zoltán

Bobál dóra

Ágoston-Nagy Koppány

Bihari Zsófia, Gál Eszter, Ágoston-Nagy Réka

 

4. d

Fridli Balázs

Mendik Levente

Budai Krisztina

Szél Flóra, Szabó Regina, Fartely Bíborka

 


Tankerületi Öko-versenyen – Gödöllő
2017. március 13.
A Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola tanuló az alábbi kategóriákban és csapatokban képviselték iskolánkat
I.    kategória (3.-4. évfolyam)

-    Vadrózsák csapata:     Bihari Zsófia                 4. c
Bobál Dóra                  4. c
Horváth Boglárka        4. c

-    Harcsabanda csapat:     Asztalos Bence               4. a
Greskovits Marcell        4. a
Rácz Bernát                   4. a

II.    kategória (5.-6. évfolyam)

-    Gyíkok csapata:        Juhász Adelina         5. b
Musztrai Eszter         5. a
Vass Lívia            5. a

-    Odú-klub csapata:    Bihari Péter            6. c
Horváth Botond        6. c
Kiss Lilla            6. c
 

2017. március 7-én a Szent István Általános Iskola rendezésében területi országismereti csapatverseny zajlott 5-6. évfolyamos tanulók számára angol nyelvből.
A téma az Amerikai Egyesült Államok történelme, ünnepei, szimbólumai, híres emberei, valamint New York és Washington látnivalói voltak.
A versenyen írásbeli és szóbeli feladatokat kellett a versenyzőknek megoldani.
Ebben a kategóriában iskolánkból egy 5. osztályos csoport indult: Juhász Adelina, Tóth Sára, Hanti Dávid, Katonka Szilárd részvételével, akik 9. helyen végeztek.
A 6. évfolyam résztvevői: László Alíz 6.b, Berczi Eszter 6.c, Raikovich Tibor és Major Csaba 6.b voltak, akik a 8. helyet szerezték meg.
Felkészítő tanáruk: Bárányné Bucsi Ilona
Másnap, március 8-án a 7-8. évfolyamos gyerekek versenye zajlott. Iskolánk 2 csapattal vett részt a megmérettetésen, ahol az egyik csapatunk 3. helyezett lett: Andrási Evelin 8.b, Broszmann Zsófi 7.b, Reif Karina 7.c és Migléczi Gergő 8.b részvételével.
A másik csapatunk 4. helyen végzett. A csapat tagjai: Ari Karolina, Gál Nóra, Bereczki László, Agod Solt. Valamennyien a 7.b osztály tagjai.
Felkészítő tanáruk: Szentessy Ida
 

A gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola által meghirdetett területi vers- és prózamondó versenyen Lengyel András 7.a első helyezést, Tikász Emma 5.a harmadik helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Hoványné Martikán Erika
 
 

 A Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei fordulóján
A max. pontszám legalább 50%-át elérő tanulóink:

Sallai Borisz Balázs 4. b osztályos tanuló 101pont kiemelkedő teljesítményéért díjat vesz át. Felkészítő tanára: Maracskóné Szabó Margit
Agod Solt 6. b osztályos tanuló 105 pontot ért el. Felkészítő tanára: Verbulecz Valéria
Tikász Emma 5. a osztályos tanuló 82 pontot ért el. Felkészítő tanára: Fritz Mária
Zala Katalin 4. b osztályos tanuló 66 pontot ért el. Felkészítő tanára: Maracskóné Szabó Margit
Mikulás Réka 3. d osztályos tanuló 65 pontot ért el. Felkészítő tanára: Petneházy Zsuzsanna
Terényi Viktor Décse 3. c osztályos tanuló 60 pontot ért el. Felkészítő tanára: Jancsikné Struve Katalin
Munkácsi Dávid 6.a osztályos tanuló 60 pontot ért el. Felkészítő tanára: Fritz Mária
 

 Járási angol nyelvi szépkiejtési verseny

III. hely Szendrei Sára 4.a
 

 K&H Vigyázz, Kész, Pénz! Országos Pénzügyi vetélkedő  II. fordulójába továbbjutott csapatok

2.d    Gazdálkodók     Drajkóné Németh Viktória     36,5 pont
2.d    A csapat     Drajkóné Németh Viktória     35,5
2.d    Fiúk     Drajkóné Németh Viktória     34,5
2.d    Aranyfillér     Drajkóné Németh Viktória     34
2.d    Aranypengő     Drajkóné Németh Viktória     34
2.d    Okosodók     Drajkóné Németh Viktória     34
5.b    Kamatlábacskák     Monokiné      31
6. b    Kamat     Verbulecz Valéria     31 pont
7. a- c    Hiteles diákok     Verbulecz Valéria     42 pont
7. c     Száz-százalékok     Kirsch Ferenc Lászlóné     41
8. b     Bankárok     Monokiné, Kirschné    39

 
 Népdaléneklési verseny, nem tagozatos tanulók  2017.február 6.

1.    évfolyam
I.    Tajti Dániel 1.d
II.    Mórocz Lili Veronika 1.c, Nagy Dorottya 1.d, Gróza Lili 1.d
III.    Sándor Dzsenifer Vanessza 1.d

2.    évfolyam
I.    Gartner Anna Dominika 2.b
II.    Barta Levente 2.b
III.    Füredi Kata 2.b, Maus Maja Zoé 2.c

3.    évfolyam
I.    Mihály Borbála Emese 3.b
II.    Cseszlai Eszter 3.d, Török Panna Lívia 3.e
III.    Takács Kata 3.b, Lakatos Vivien Zsófia 3.e, Oleszka Viktória 3.e

4.    évfolyam
I.    Barta Benedek László 4.b, Végh György 4.b
II.    Gärtner Dalma Mónika 4.b, Balku Borbála 4.b
III.    Horváth Boglárka 4.c, Szalai Petra 4.d

Gratulálunk a szép eredményekhez!
 
 

Népdaléneklési verseny, tagozatos tanulók
Január 30.

1-2. osztály

I.   Barta Rebeka    1.a
II.  Végh Lilla          1.a
III. Gál Zoé             1.a
IV. Szász Cecília    2.a
V. Jókuthy Hanna   1.a

3-4. osztály

I.   Himmelreich Hanna   4.a
II.  Steszkó Lili                 4.a
III. Kiss Botond                3.a
IV. Vince Vanda               3.a
V. Gombár Zoé                3.a
 

Történelemvizsga eredmények 2016

Bár az idei osztályátlagok némileg elmaradtak a korábbi évek teljesítményétől, de a legtöbb osztályban nagyon szép eredmények is születtek, bizonyítván, hogy sokan igen magas szintű tudással rendelkeznek az előző évi történelem tananyagból.

Az alább felsorolt tanulók komoly elismerést érdemelnek, mivel a vizsga mindkét részéből jeles osztályzatot szereztek.

6.a 5 fő: Balku Zsombor, Lindmayer Bence, Lutter Szabolcs, Rózsavölgyi Csenge Virág, Veres Franciska Gréta
Tanáruk: Fazekas-Kálmán Mónika
6.b  8 fő: Bartus Balázs, Füredi Péter, László Aliz Abigél, Major Csaba Balázs, Molnár Roland, Raikovich Levente, Raikovich Tibor, Zsombor Zoltán
Tanáruk: Fazekas-Kálmán Mónika
6.c  5 fő: Berczi Eszter, Bihari Péter, Horváth Botond, Lévai Ákos, Sasvári Ábel Solt
Tanáruk: Fazekas-Kálmán Mónika
7.a 4 fő: Benedek Domonkos, Horváth Márton, Kiss-Bartha Nimród, Lengyel Anna
Tanáruk: Bárányné Bucsi Ilona
7.b 6 fő: Agod Solt, Ari Karolina, Broszmann Zsófia, Gál Nóra, Keszthelyi Dorottya, Kozics Anna
Tanáruk: Fazekas-Kálmán Mónika
7.c 3 fő: Berkes Brigitta, Reif Karina, Sarkadi Dávid
Tanáruk: Fazekas-Kálmán Mónika
8.a  5 fő: Bognár Eszter, Póczik Hunor, Pozsgai Gábor, Pribék Ádám, Sipos Márk
Tanáruk: Mihály Gyuláné
8.b  15 fő: Ádám Dániel, Andrási Evelin, Bognár Ádám, Chmelik Nóra, Deák Bíborka, Dósa Gábor, Migléczi Gergő, Nógrádi Edina, Olasz Kata, Seltenreich Zsombor, Simon Boglárka, Spuriga Noel, Varga Hanna, Végh Zsófia, Vincze Luca
Tanáruk: Hoványné Martikán Erika

Szeretettel gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak!
                                    Hoványné Martikán Erika
                                        munkaközösség vezető


Az országos Bolyai Anyanyelvi versenyen 7. helyezést ért el a 7.a osztály Passz nevű csapata:
Borda Boróka, Lutter Zsófia, Sallai Júlia és Torda Panna.
Felkészítő tanáruk: Hoványné Martikán Erika

A területi Gérecz Attila vers- és prózamondó versenyen is szép eredmények születtek:

- Lengyel Anna  7.a - 1. helyezés
- Havas Anna 7. a - 2. helyezés
- Sallai Júlia 7. a - 2. helyezés
- Dósa Katalin 5. a - 3. helyezés

Felkészítő tanáruk: Hoványné Martikán Erika
 

 Mesemondó délután, 3. évfolyam
November 28.

I.    helyezés:   Takács Kata 3.b
                    Kirov-Nagy Ábel 3.c
II.    helyezés :  Hegedüs Johanna 3.b
                    Némethy Panna  3.e

III.    helyezés :   Abos Péter 3.a
                     Jancsó Anna  3.b
                     Kovács Bianka  3.e

Különdíj:  Mihály  Borbála  3.b
                 Urbán Bianka  3.e
 
 

 Városi Helytörténeti Vetélkedő
2016. november 26.

II. helyezett csapat:



A képen a Lányi Ferenc csapat tagjai : Gyuris Elizabet, Cservid Sára, Munkácsi Dávid és Lutter Szabolcs 6.a osztályos tanulók, akik a városi helytörténeti vetélkedőn 2. helyezést értek el.
Felkészítő: Majorné Máté Gabriella könyvtáros-tanító.

A képen látható még riportalanyunk: Budai László, aki az 1956-os forradalom dunakeszi történéseiről készült filmen közreműködött. Operatőr: Finta Zsolt.

A csapatcímert Veres Franciska (6.a) rajzolta.
 

 Mesemondó délután, 2. évfolyam
November 22.

1. Juhász Petra 2. a

2.Annus Kitti 2. a
Pasquali Anna 2. b
Bakos levente 2. b
Ocskó Dávid 2. c

3.Holecz Réka 2. a
Szilágyi Vilmos 2. b
Gärtner Anna 2. b
Tréznik Vivien 2. c
Laczai Zétény 2. d
 


Mesemondó délután, 4. évfolyam
November 23.

I. Agod Villő 4.b
II. Szabó Szofi 4.b
III.Bartha Benedek 4.b
Szalai Petra 4.d

Különdíj: Mátrai László 4.a
          Sallai Borisz 4.a

 
 

 Mesemondó délután, 1. évfolyam
November 21.

I. Gróza Lili 1.d
I. Végh Lilla 1.a

II. Varga Szabolcs 1.b
II. Barta Rebeka 1.a
II. Morócz Lili 1.c

III. Zsolnai Flóra 1.d
III. Várhelyi Róbert 1.a





Keresztrejtvényfejtő verseny eredményei

Német        7. évfolyam
I.hely    40 pont        Lutter Zsófia, Nagy Loretta
II.hely    29 pont        Balogh Lilla, Havas Anna
III.hely    15 pont        Kozics Anna, Lőrincz Vivien

Német         8. évfolyam
I.hely    39 pont        Kiss Viki, Olasz Kata
II.hely    27 pont        Földvári Zsófia, Popovics Nikolett

Angol         5. évfolyam
I.hely            Lovász Máté, Juhász Adelina
II.hely            Pazdernyik Rebeka, Gyurica Jenő
III.hely            Csanálosi Krisztián, Mikulás Gergő

Angol         6. évfolyam
I.hely    87 pont        László Alíz, Molnár Roland
II.hely    67 pont        Raikovich Tibor, Raikovich Levente
            Berczi Eszter, Mihalek Fruzsina
III.hely    57 pont        Horváth Péter, Zsombor Zoltán

Angol         7. évfolyam
I.hely    93 pont        Gecse Rebeka, Gál Nóra
II.hely    93 pont        Kotschy Márton, Sarkadi Dávid (későbbi időeredménnyel)
III.hely    91 pont        Agod Solt, Bereczki László

Angol         8. évfolyam
I.hely    210 pont    Spuriga Noel, Vincze Luca
            Póta László, Bognár Ádám
II.hely    209 pont    Migléczi Gergő, Dósa Gábor
            Nógrádi Edina, Simon Boglárka
III.hely    208 pont    Andrássy Evelin, Deák Bíborka

Halloween party eredménye

1. 6.b 91 pont
2. 6.a 90 pont
3. 5.b 84 pont
4. 5.c 83 pont
5. 5.a 80 pont
6. 6.c 71 pont
7. 4.d 65 pont
   4.a 65 pont
8. 4.c 53 pont
9. 4.b 51 pont


 E.ON Energiakereskedelmi Kft.
Ügyféltalálkozó 2016. szeptember 17.

Golf Verseny

I. Dankó Míra

Iskolai Sárkányhajó Bajnokság
Dunakeszi, 2016. szeptember 22.
 
I. Kőrösi
II. Bárdos
Szent István
Széchenyi
III. Fazekas
 
Leányság/Legénység:
Dósa Katalin, Fekete Bence, Munkácsy Dávid, Monoki Milán, Csiszér Ádám, Reif Karina, Dósa Gábor, Rudolf Bálint, Szenyita Csenge, Seltenreich Zsombor, Simon Boglárka, Fekete Soma, Borsos Norbert, Károly Regina, Károly Eszter és Károly László szülők.
 
Kapitány: Fodor István
 
Találatok: 3406

Akkreditált Kiváló Tehetségpont

Ökoiskola