Egyéni sportágak

Balatonboglár

III. helyezett: Morvay Edvin, Sarkadi Kristóf

Nemzetközi siker

Bogner Zsófia, iskolánk 4.b osztályos tanulója Mainzban nemzetközi úszóversenyen 5 arany és 1 bronz érmet szerzett.

Gratulálunk!

Pest megyei Úszó Diákolimpia, Százhalombatta.

III. korcsoport: Fekete Soma 100 m gyors: 4. hely; II. korcsoport: Dankó Míra 50 m gyors: 27. hely, 50 m hát: 20. hely; Fekete Rebeka 50 m gyors: 18. hely. Köszönet: Fekete Flórának a segítségért.

ASZTALITENISZ DIÁKOLIMPIA

2016. november 21.

Dunakeszi

HELYEZÉSEK:

II. korcsoport:

Egyéni:

Lányok:

1.       VOLENTICS LILLA

IV. korcsoport:

Csapat:

Lányok:

1.       DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

A csapat tagjai: VOLENTICS ANNA, TÓTH SÁRA, BALOGH LILLA

Fiúk:

3.            DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

A csapat tagjai: JUHÁSZ BALÁZS, KOTSCHY MÁRTON, KOVÁCS TAMÁS

Részt vett még:

FEKETE BENCE, TÓTH MÁTÉ

Kísérő:  Fodor István

Volentics Anna 4.a eredményei:

2016. május 19-22.

Anna Zágrábban megrendezésre kerülő 63. Zagiping nemzetközi utánpótlás versenyen vett részt.
Csapatban és egyéniben is nagyon szép sikert ért el. A csapatversenyben a soltvadkerti Tanács Nórával indult együtt és szép játékkal bronzérmet szereztek. Egyéniben Anna a legjobb 8 közé jutott, ami szintén kiemelkedő teljesítmény.

2016. május 28-án Cegléden vett részt területi ranglista versenyen, ahol az U13-as kategóriát megnyerte, a serdülők között pedig ezüstérmet szerzett.

2016. június 4-5-én Nyírbátorban az ország legjobb 25 lány és fiú játékosa mérte össze tudását az U13-as újoncoknál. Anna remek formában játszott a csoportmérkőzéseken és bejutott a legjobb 10 közé! Ott tovább folytatta jó szereplését és az igen előkelő 7. helyen végzett, annak ellenére, hogy Anna még csak U11-es.

Az itt megszerzett ranglista pontokkal az országos U13-as ranglistán a 8. helyre lépett elő.

Ennek a remek teljesítménynek köszönhetően meghívást kapott a korosztályos válogatottba és augusztus végén a Franciaországban megrendezésre kerülő Európa Bajnokságon mérettetheti meg magát.

2016. május 6-8. között rendezték Mohácson az újonc, serdülő, ifjúsági Országos bajnokságot. A Dunakeszi Kinizsi Asztalitenisz Szakosztálya 8 játékossal képviseltette magát.
Volentics Anna (4.a.) a leány U11-es korosztályban szerzett bronzérmet, ezzel megszerezte Dunakeszi történetének első magyar bajnoki bronzérmét! Az U13-ban a legjobb 16 közé jutott! Serdülőben pedig nagyon szép teljesítménnyel feljutott a főtáblára a legjobb 32 közé!

ORSZÁGOS ÚSZÓ DIÁKOLIMPIA
Monoki Milán a Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola tanulója 2016. március 20-án Miskolcon, az Országos Úszó Diákolimpián 17. helyezést ért el. Köszönet edzőjének és felkészítőjének: Rasztotzky Jánosnak

Pest megyei úszó diákolimpián A Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola tanulói az alábbi eredményeket érték el:
II. korcsoportban BOGNER ZSÓFIA 50 m gyorsúszásban 2., míg 50 m hátúszásban 4. helyezést ért el.
Felkészítője: Hebbache Szabrina
III. korcsoportban MONOKI MILÁN 1. helyezést ért el.
Milán bejutott az ORSZÁGOS DÖNTŐBE.
Felkészítője: Rasztotzky János

Körzeti Asztalitenisz Diákolimpia
Dunakeszi, 2015. november 20.

Egyéni bajnokság:

II. korcsoport, lány
I. Volentics Anna

IV. korcsoport, lány
II. Romhányi Orsolya

IV. korcsoport, fiú
II. Juhász Balázs

Csapatbajnokság, fiú
II. Bárdos A (Horváth Bence, Kotschy Márton)
III. Bárdos B (Kovács Tamás, Tóth Máté)

Fényképek

Birkózás, Diákolimpia, III. korcsoport

Migléczi Gergő 38 kg, 12. hely.

Asztalitenisz
Statisztika őszi évadnyitó ranglista verseny
2015. augusztus 26-28.

III. helyezett: