Labdarúgás

LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA
III. KORCSOPORT
DUNAKESZI KÖRZET
2017. április 11.
Dunakeszi, Magyarság-pálya

Eredmények:

„A” csoport                        „B” csoport

BÁRDOS – SZT. ISTVÁN        0:4            KŐRÖSI – FAZEKAS        2:4
SZÉCHENYI – SZT. ISTVÁN    0:3            NÉMETH – FAZEKAS        3:4
BÁRDOS – SZÉCHENYI        1:3    (Szabó)        KŐRÖSI – NÉMETH        2:1

Helyosztók:

3. helyért:                        1. helyért:
KŐRÖSI – SZÉCHENYI        3:0            FAZEKAS – SZT. ISTVÁN        6:0       
Helyezések:

1.    DUNAKESZI FAZEKAS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2.    DUNAKESZI SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
3.    DUNAKESZI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA
4.    DUNAKESZI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
5.    DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
5.GÖD NÉMETH LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA
A csapat tagjai:
BALOGH GELLÉRT, FEKETE BENCE, FEKETE SOMA, ILLÉS GÁBOR, KOZMA ANDRÁS, LAJOS TÍCIÁN, KÁDÁR VALTER, ZSIGRAI MÁRK, OLASZ BALÁZS, GLOVOTZ DÁNIEL, SZABÓ BENCE, NAGY CSANÁD
Edző: Keller László


LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA
IV. KORCSOPORT
DUNAKESZI KÖRZET
2017. április 10.
Dunakeszi, Bárdos

Eredmények:

DUNAKESZI FAZEKAS – DUNAKESZI SZT. ISTVÁN        4:1
DUNAKESZI SZT. ISTVÁN – DUNAKESZI KŐRÖSI        1:4
DUNAKESZI BÁRDOS – DUNAKESZI FAZEKAS        0:1
DUNAKESZI KŐRÖSI – DUNAKESZI SZÉCHENYI        1:7
DUNAKESZI BÁRDOS – DUNAKESZI SZT. ISTVÁN         4:2
DUNAKESZI FAZEKAS – DUNAKESZI SZÉCHENYI        1:6
DUNAKESZI BÁRDOS – DUNAKESZI KŐRÖSI        2:1
DUNAKESZI SZT. ISTVÁN – DUNAKESZI SZÉCHENYI    0:7
DUNAKESZI KŐRÖSI – DUNAKESZI FAZEKAS        0:5
DUNAKESZI BÁRDOS – DUNAKESZI SZÉCHENYI        1:1

Helyezések:

1.    DUNAKESZI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
2.    DUNAKESZI FAZEKAS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
3.    DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4.    DUNAKESZI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA
5.    DUNAKESZI SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA

A csapat tagjai:
PATÁLY KRISZTIÁN, KOZMA BENCE, BELEZNAY DÁNIEL, ILLÉS AURÉL, POZSGAI GÁBOR, MIHALEK BALÁZS, PÓCZIK HUNOR, CSALÁDI DÁVID, ORT PÉTER, MEGYES RÓMEÓ

Edző: Jancsik László


LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA
I. KORCSOPORT
GÖDI KÖRZET
2017. március 21.
Göd, Sporttelep

Eredmények:
GÖD HUZELLA – DUNAKESZI BÁRDOS        3:2
GÖD HUZELLA – DUNAKESZI SZT. ISTVÁN    4:3
DUNAKESZI BÁRDOS – DUNAKESZI SZT. ISTVÁN    8:2

Helyezések:
1.    GÖD HUZELLA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
2.    DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
3.    DUNAKESZI SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA

A csapat tagjai:
MOLNÁR BÁTOR, VAKHAL MÁTÉ, ADI BENCE, SZABÓ LEVENTE, TERÉNYI VIKTOR, NAGY LEVENTE, KAKAS NOEL, KIROV-NAGY ÁBEL

Edző: Jancsik László



LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA
II. KORCSOPORT
GÖDI KÖRZET
2017. március 21.
Göd, Sporttelep

Eredmények:
GÖD HUZELLA – DUNAKESZI BÁRDOS        6:0

Helyezések:
1.    GÖD HUZELLA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
2.    DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

A csapat tagjai:
NAGY KENDE, KŐVÁRI MÁTÉ, SARKADI KRISTÓF, KOZMA ANDRÁS, KISS MARCELL, SALLAI ÁDÁM, FARKAS BALÁZS, GEISSLER TAMÁS, BENCZE MILÁN, TIKÁSZ ÁLMOS

Edző: Jancsik László


SZÉCHENYI LABDARÚGÓ KUPA
2017. március 17.

Eredmények:
SZÉCHENYI „A” – BÁRDOS        9:4     SZT. ISTVÁN – KŐRÖSI            2:4
FAZEKAS – BÁRDOS            0:2    KŐRÖSI – SZÉCHENYI „B”        2:2
FAZEKAS – SZÉCHENYI „A”        10:2    SZÉCHENYI „B” – SZT. ISTVÁN        1:8
                                           
Helyosztók:
BÁRDOS – SZÉCHENYI „B”        11:1
SZÉCHENYI „A” – SZT. ISTVÁN        9:1
FAZEKAS – KŐRÖSI            3:0

Végeredmény:
1.    FAZEKAS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2.    KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA
3.    SZÉCHENYI ISTVÁN „A” ÁLTALÁNOS ISKOLA
4.    SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
5.    BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
6.    SZÉCHENYI ISTVÁN „B” ÁLTALÁNOS ISKOLA

A csapat tagjai:
VAKHAL MÁTÉ, ADI BENCE, MOLNÁR BÁTOR, SZABÓ LEVENTE, KIROV-NAGY ÁBEL, NAGY LEVENTE, KAKAS NOEL, TERÉNYI VIKTOR

A csapat legjobbja:
Adi Bence

Edző: Jancsik László

KÉPEK

 


FAZEKAS LABDARÚGÓ KUPA
2017. március 7.

Eredmények:

KŐRÖSI – FAZEKAS            1:5
SZÉCHENYI – BÁRDOS            4:0
SZT. ISTVÁN – KŐRÖSI            5:0
FAZEKAS – SZÉCHENYI            7:0
BÁRDOS – SZT. ISTVÁN            1:2
KŐRÖSI – SZÉCHENYI            2:0
FAZEKAS – SZT. ISTVÁN            5:1
BÁRDOS – KŐRÖSI            3:5
SZÉCHENYI – SZT. ISTVÁN        2:4
FAZEKAS – BÁRDOS            5:2

Végeredmény:

1.    FAZEKAS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2.    SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
3.    KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA
4.    SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
5.    BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

A csapat tagjai:

ILLÉS GÁBOR, ZSIGRAI MÁRK, KŐVÁRI MÁTÉ, KISS MARCELL, SARKADI KRISTÓF, HERÉDI KRISTÓF, BALOGH GELLÉRT

Edző: Jancsik László


Diákolimpia, III. korcsoport
Január 27.
Dunakeszi Városi Sportcsarnok

Bárdos - Radnóti 1:10
Gól: Fekete Bence
Bárdos - Szent István 0:4
Bárdos - Kőrösi 0:1

A csapat tagjai:
Balogh Gellért, Kozma András, Zsigrai Márk, Kádár Valter, Nagy Csanád, Lajos Tícián, Agod Solt, Herédi Kristóf.

Edző: Finta Zsolt


FUTSAL DIÁKOLIMPIA
II. KORCSOPORT
GÖDI KÖRZET
2017. január 20.
Göd, Balázsovits János Sportcsarnok

Eredmények:
DUNAKESZI BÁRDOS – GÖD NÉMETH LÁSZLÓ        6:2
DUNAKESZI BÁRDOS – GÖD HUZELLA            1:5
GÖD HUZELLA – GÖD NÉMETH LÁSZLÓ            6:0

Helyezések:
1.    GÖD HUZELLA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
2.    DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
3.    GÖD NÉMETH LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA

A csapat tagjai:
SARKADI KRISTÓF, KISS MARCELL, KŐVÁRI MÁTÉ, NAGY KENDE, SALLAI ÁDÁM, MACSKÁS PÉTER, GEISSLER TAMÁS, VAKHAL MÁTÉ

Edző: Jancsik László

 


BOZSIK LABDARÚGÁS
Dunakeszi, 2016. december 15.
Dunakeszi Fazekas Mihály Általános Iskola

III. korcsoport

EREDMÉNY:
DUNAKESZI KŐRÖSI  – DUNAKESZI BÁRDOS „A”        3:0
DUNAKESZI BÁRDOS „A” – DUNAKESZI BÁRDOS „B”    3:2
DUNAKESZI KŐRÖSI – DUNAKESZI BÁRDOS „B”        5:3

„A” csapat tagjai:
HORVÁTH PÉTER, KÁDÁR VALTER, LÉNÁRT CSABA, MACSKÁS DÁNIEL, MÁRTON PATRIK, NAGY CSANÁD

„B” csapat tagjai:
HANTI DÁVID, MIKULÁS GERGŐ, OLASZ BALÁZS, PITONYA DOMINIK, BOHATEC BENCE, PÁLINKÁS MARCELL

Edző: FINTA ZSOLT




BOZSIK LÁNY LABDARÚGÁS
Dunakeszi, 2016. december 16.
Dunakeszi Fazekas Mihály Általános Iskola
III. korcsoport

EREDMÉNY:
DUNAKESZI FAZEKAS – DUNAKESZI BÁRDOS        2:2

A csapat tagjai:
MÁRTON VANESSZA, HASKÓ VIRÁG, BALOGH PANNA, VARGA KLAUDIA, MÜLLER PETRA


IV. korcsoport

EREDMÉNY:
DUNAKESZI FAZEKAS – DUNAKESZI BÁRDOS        3:0

A csapat tagjai:
SCHUBAUER ZSANETT, SZENYITA CSENGE, MÁRTON VANESSZA, BALOGH LILLA

Edző: JANCSIKNÉ STRUVE KATALIN



LABDARÚGÓ ÉVFOLYAMBAJNOKSÁG
8. osztály
2016. december 07.
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola


Eredmények:
8. c. osztály – 8. a. osztály            9:2


Helyezés:
1.    8. c. osztály
2.    8. a. osztály

Szervező:     Jancsik László           




FUTSAL DIÁKOLIMPIA
IV. korcsoport

Eredmények:

„A” csoport:
DUNAKESZI SZÉCHENYI – DUNAKESZI FAZEKAS        6:3
DUNAKESZI RADNÓTI – DUNAKESZI FAZEKAS        2:5
DUNAKESZI RADNÓTI – DUNAKESZI SZÉCHENYI        0:7

„B” csoport:
DUNAKESZI BÁRDOS – DUNAKESZI SZENT ISTVÁN    3:1
DUNAKESZI BÁRDOS – DUNAKESZI KŐRÖSI        3:3 (büntetőkkel=3:5)
DUNAKESZI SZENT ISTVÁN – DUNAKESZI KŐRÖSI    1:0

Helyosztók:
DUNAKESZI RADNÓTI – DUNAKESZI KŐRÖSI        7:4
DUNAKESZI FAZEKAS – DUNAKESZI SZENT ISTVÁN    2:0
DUNAKESZI SZÉCHENYI – DUNAKESZI BÁRDOS        11:0
Helyezés:
1.    DUNAKESZI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
2.    DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
3.    DUNAKESZI FAZEKAS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
4.    DUNAKESZI SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
5.    DUNAKESZI RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
6.    DUNAKESZI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA

A csapat tagjai:
PATÁLY KRISZTIÁN, KOZMA BENCE, BELEZNAY DÁNIEL, ILLÉS AURÉL, POZSGAI GÁBOR, MIHALEK BALÁZS, VÁRADI ÁDÁM, PITONYA MÁRK, PÓCZIK HUNOR, ORT PÉTER
Edző: Jancsik László


BOZSIK INTÉZMÉNYI LABDARÚGÓ TORNA
2016. november 23.
Dunakeszi, Fazekas műfűves-pálya

IV.    korcsoport

Résztvevő iskolák:

DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
DUNAKESZI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
DUNAKESZI FAZEKAS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA

A csapat a tornán 4 mérkőzésből 3-at megnyert.

A tornán résztvevők névsora:

PATÁLY KRISZTIÁN, KOZMA BENCE, BELEZNAY DÁNIEL, VÁRADI ÁDÁM, ILLÉS AURÉL, POZSGAI GÁBOR, MEGYES RÓMEÓ, KOVÁCS PÁL, BIRISZLÓ BÁLINT, PETRÓCZI ISTVÁN, CSALÁDI DÁVID

A csapat legjobbjai:

PATÁLY KRISZTIÁN és VÁRADI ÁDÁM

Felkészítő: Jancsik László       



LABDARÚGÓ ÉVFOLYAMBAJNOKSÁG
5. osztály

2016. november 23.
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola


Eredmények:

5. a. osztály – 5. b. osztály            0:5
5. b. osztály – 5. c. osztály            5:3
5. c. osztály – 5. a. osztály            8:2


Helyezés:

1.    5. b. osztály

2.    5. c. osztály


3.    5. a. osztály
Szervező:     Keller László               

 


LABDARÚGÓ ÉVFOLYAMBAJNOKSÁG

 6. osztály

  2016. november 16.

 Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola

 

  Eredmények:

 6. a. osztály – 6. b. osztály                                           9:5

 6. b. osztály – 6. c. osztály                                           5:6

 6. c. osztály – 6. a. osztály                                           4:12

   Helyezés:

 1.       6. a. osztály

  2.       6. c. osztály

   3.       6. b. osztály

 Szervező: Keller László                                      


BOZSIK INTÉZMÉNYI LABDARÚGÓ FESZTIVÁL

 2016. november 15.

 Dunakeszi, Magyarság-pálya

 

II.                  korcsoport

  Résztvevő iskolák:

 DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

 DUNAKESZI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA

 DUNAKESZI FAZEKAS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA

 DUNAKESZI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA

 DUNAKESZI SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA

  A fesztiválon résztvevők névsora:

 SZEGEDI BÁLINT, BARTA BENEDEK, VÉGH GYÖRGY, TIKÁSZ ÁLMOS, UJLAKI ARMAND, BENCZE MILÁN, GEISSLER TAMÁS, PATYUS PATRIK, KIRÁLY CSILLA, NAGY ZSOMBOR

  A csapat legjobbjai:

 SZEGEDI BÁLINT és GEISSLER TAMÁS

  Felkészítő: Berkóné Szabó Erika és Jancsik László


 

BOZSIK INTÉZMÉNYI LABDARÚGÓ FESZTIVÁL

2016. november 08.

Dunakeszi, Magyarság-pálya

 

I.                    Korcsoport

Résztvevő iskolák:

DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

DUNAKESZI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA

DUNAKESZI FAZEKAS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA

DUNAKESZI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA

DUNAKESZI SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA

 A fesztiválon résztvevők névsora:

 ADI BENCE, KIROV-NAGY ÁBEL, MOLNÁR BÁTOR, SZABÓ LEVENTE, TERÉNYI VIKTOR, VAKHAL MÁTÉ, DÉSI DÁVID, SZABÓ MÁTÉ, NAGY LEVENTE, TÖRÖK MÁRK, KAKAS NOEL, OLÁH BALÁZS, ASZTALOS BOTOND, CSÓKA BOTOND

 A csapat legjobbjai:

ADI BENCE és NAGY LEVENTE

 Felkészítő: Berkóné Szabó Erika és Jancsik László


 

SZENT MIHÁLY KUPA

 

2016. október 14.

 

Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium

 

Eredmények:

 

DUNAKESZI SZENT ISTVÁN – DUNAKESZI BÁRDOS            6:2

 

DUNAKESZI RADNÓTI – DUNAKESZI BÁRDOS                     5:2

 

 

 

Helyosztó:

 

DUNAKESZI KŐRÖSI – DUNAKESZI BÁRDOS                         1:0

 

 

 

Helyezések:

 

1. Széchenyi István Általános Iskola /edző: Szabó Ferenc/

 

2. Szent István Általános Iskola/edző: Karlbauer Bálint/

 

3. Fazekas Mihály Általános Iskola /edző: ifjabb Kárpáti Zoltán/

 

4. Radnóti Miklós Gimnázium/edző: Krix Antalné/

 

5. Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola/edző: Meggyes Péter/

 

6. Bárdos Lajos Általános Iskola /edző: Jancsik László/

A csapat tagjai: PATÁLY KRISZTIÁN, KOZMA BENCE, MÁRTON SÁNDOR, MÁRTON ISTVÁN, POZSGAI GÁBOR, BELEZNAY DÁNIEL, BIRISZLÓ BÁLINT, KOVÁCS PÁL, CSALÁDI DÁVID, PITONYA MÁRK                                

A csapat legjobbja: PATÁLY KRISZTIÁN                                  

 

Találatok: 1658

Akkreditált Kiváló Tehetségpont

Ökoiskola