Atlétika

Rudolf Bálint

Futapest - Csobánka -Erdei futás  III. hely
Futapest - Mende - Terepfutás III. hely
Balatonfüred - Félmaraton teljesítve
Kékestető - Északi Sífelvonó futás teljesítve
Kékestető - Hegyifutó Magyar Bajnokság II. hely

 


Körzeti Többpróba Diákolimpia
Dunakeszi, Magyarság pálya, 2017. május 2-3.

II. korcsoport
Egyéni

I. Sarkadi Kristóf

Csapat

III. hely
Kiss Marcell, Sarkadi Kristóf, Bán Zalán, Kozma András, Kővári Máté


IV. hely
Fekete Rebeka, Kokas Bettina, Lorkó Lara, Pal Maja, Sinka Ivett, Szendrei Sára

III. korcsoport
Egyéni

I. Várhelyi Máté
III. Bán Eszter

Csapat

II. hely
Agod Solt, Munkácsi Dávid, Szabó Bence, Szabó-Némedi Zsombor, Zsigrai Márk, Várhelyi Máté

IV. korcsoport
Egyéni

III. Fekete Flóra

Csapat

III. hely
Csiszér Ádám, Horváth Bence, Mihalek Balázs, Rudolf Bálint, Tóth István Sámuel

KÉPEK

 


Pest megyei mezeifutó diákolimpia, Tápiószecső
2017. március 30.

Fekete Rebeka: 1. hely

KÉPEK

 


KÖLYÖKATLÉTIKA

Tanulóink részt vettek a Dunakeszi Fazekas Mihály Általános Iskola Sportcsarnokába szervezett KÖLYÖKATLÉTIKAI PROGRAM versenyén.

Helyezés:
III.     DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

A csapat tagjai:
KOKAS BETTINA, FODOR MÁRK, NAGY IZSÁK, KOVÁCS BEATRIX, SÜKÖSD LILLA, PERGEL KINGA, TARI NÓRA, BURAY BALÁZS
A csapat edzője és felkészítője:LUKÁCSINÉ SZABÓ TÜNDE  

 


JÁTÉKOS SPORTVERSENY
Dunakeszi, Fazekas Mihály Általános Iskola
2016. december 14.

Helyezés:

1.    DUNAKESZI FAZEKAS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2.    DUNAKESZI SZENT ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
3.    DUNAKESZI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

A csapat tagjai:
HAJDU SAROLTA, LORKÓ LARA, STOLCZ REGINA, MARKOVICS FANNI, FEKETE REBEKA, KIRÁLY CSILLA, MIKLÓS ANNA, SZEKERES-JOÓ LILI, TÁTRAI PANNA, KOZMA ANDRÁS, SARKADI KRISTÓF, KISS MARCELL, BÁN ZALÁN, MACSKÁS PÉTER, BENCZE MILÁN, SZABÓ LEVENTE, KIROV-NAGY ÁBEL, ADI BENCE

Felkészítő: Jancsikné Struve Katalin

Dunakeszi, 2016. december 14.


Emlékfutás az aradi vértanúk tiszteletére
2016. október 6.
Szent István Általános Iskola

IV. helyezett csapat:

Balogh Gellért 5.a, Pazdernyik Rebeka 5.b, Munkácsi Dávid 6.a, Szépvölgyi Gréta 6.a, Ort Péter 6.a, Bánki Ivett 6.a, Pozsgai Gábor 8.a, Billege Cintia 8.a, Szendrei Sára 4.a, Sallai Ádám 4.b, Tikász Álmos 3.a,      Legendi Petra 2.d,  Kozár Levente 1.d

Edző: Jancsik László

Találatok: 1509

Akkreditált Kiváló Tehetségpont

Ökoiskola