Alapítványaink

Az alábbiakban közöljük az iskolánkban működő alapítványok adatait:

"A korszerű oktatás feltételrendszerének biztosításával a jövő emberéért" alapítvány.

Az alapítvány címe: 2120. Dunakeszi Iskola sétány 18.

Számlaszáma: 11742104-20043441

Kérjük támogassa adója 1 százalékával alapítványunkat!

Adószám: 19180966-1-13

Az alapítvány célja: Az oktatás tárgyi feltételeinek elősegítése, kiváló tanulók jutalmazása, rászoruló tanulók segítése, számítástechnikai, iskolai oktatási eszközök vásárlása.

Az alapítvány köszönetét fejezi ki mindazon támogatóknak, akik 2015. évi jövedelemadójuk 1%-val támogatták alapítványunkat.

A támogatás összege: 1.159.000.- Ft, melyet új hangtechnikai berendezés és informatikai eszközök vásárlására  fordítottunk.
Köszönjük mindazoknak, akik támogatásukkal hozzájárultak a korszerű oktatás feltételeinek javításához.

Számítunk a jövőben is az Önök támogatására.

Dunakeszi, 2016. szeptember Köszönettel: az alapítvány kuratóriuma.

Közhasznúsági jelentés és Éves beszámoló

"CANTEMUS Gyermek alapítvány"

Cantemus Gyermek Alapítvány célja a kórusmunka elismerése és támogatása.
Az alapítvány adószáma: 18675098-1-13

A támogatás összege: 158.798.- Ft, melyet a kórustagok jutalmazására fordítottunk.
Köszönjük mindazoknak, akik támogatásukkal hozzájárultak a kórusmunka feltételeinek javításához.

Számítunk a jövőben is az Önök támogatására.

Dunakeszi, 2016. október  Köszönettel: az alapítvány kuratóriuma.

Közhasznúsági jelentés és Éves beszámoló